Küçük Ayak , | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Küçük Ayak ,
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.6 IMDB Puanı 230 Görüntülenme

Küçük Ayak ,

Keyifli tek animasyon filmi olan Ufak Ayak, Yetilerin yaşadığı hikayeyi anlatıyor. Dağlarda hayatlarını devam ettiren ve en yüksek tepeleri seçmiş olan efsane yaratıklara Yeti denilmektedir. Uzun tek hayatları olmakla birlikte defa eskiye dayanan kendilerine ilişkin ananeleri ve inaçları bulunmaktadır. Kara Taş dedikleri tabletlere yazılan ataları doğrulusunda gelen emirlere göre hareket etmektedirler. Söz edilen bu kara taşların muayenesi ise kralın elindedir. Kaidelere bağlı ve defa katı tek idare sergileyen kralın erkek çocuğu ise tam tersi şeklinde defa çekincesiz tek o kadar da deli birisidir. Yeniden gezinirken yukarıdan aşağı düşen tek makine görür. Tüm kara taşlarda insanların efsane bulunduğu ve realite olup olmadığının kesinliği bulunmamaktadır.

Ufak Ayak animasyon filminde, düşen uçağın içinde tek insan gören Kralın erkek çocuğu Migo, onun tek efsane olmadığını ve harbiden var olduklarını anlayacaktır. İki değişik ırkın birbirleri ile ilgili bunca sene duymuş bulunduğu efsaneler ve ön yargılar baş gösterecektir. 2018 yılında vizyona giren tek animasyon filmi olan Smallfoot dilimize Ufak Ayak olarak çevirilmiştir. Tavuklar Firarda gibi etkin animasyonların senaryosunu hazırlayan Karey Kirkpatrick'in bu yapımda da yeniden oldukça başarılı tek iş çıkarttığını söylemek mümkün. Filmin seslendirme kadrosunda etkin basketbol oyuncusu Lebron James ve meşhur aktör Channing Tatum'u görüyoruz. Ufak Ayak'ı 1080p kalitesinde altyazılı veyahut türkçe dublaj olarak sitemiz içinde izleyebilirsiniz. Ufak Ayak Türkçe Dublaj izleyicilerine keyifli ve güzel tek animasyon seyri diliyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Smallfoot

  Senaryo:

  Karey Kirkpatrick (screenplay by), Clare Sera (screenplay by), John Requa (screen story by), Glenn Ficarra (screen story by), Karey Kirkpatrick (screen story by), Sergio Pablos (based on the book by: "Yeti Tracks")

  Yorumlara kapalı!