Hadi Gidelim – Onward 2020 Animasyon | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Hadi Gidelim – Onward 2020 Animasyon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
7.7 IMDB Puanı 169 Görüntülenme

Hadi Gidelim – Onward 2020 Animasyon

Babalarını vefat eden iki elfin hayat karşı mücadelesini anlatan Hadi Gidelim orijinal adıyla Onward animasyon filmi 2020'de vizyon yapmış Dan Scanlon yapımlarındandır. Güzel anılar paylaştıkları ama bunun küçük yaşlarında olmasından dolayı babalarına daha fazla özlem duyan Ian ve Barley onunla son kez görüşebileceklerini öğrendiklerinde çok sevinirler. Tabi bunu gerçekleştirebilmeleri için bir büyüye ulaşmaları gerekecektir.

Onward izle, ulaşmaları gereken bu özel iksirin dünyada olduğu öğrenen Lightfoot kardeşler babalarını son kez görme motivasyonuyla tüm serüvenlere gözleri kapalı atılmayı tereddütsüz seçeceklerdir. Büyük bir zorluğun içine giriyor olsalar bile babaları için yaptıkları tüm fedakarlıklara değecektir. Harika seslendirme kadrosuna sahip Hadi Gidelim animasyon filminde Ian Lightfoot'ı Tom Holland seslendirmektedir. Barley Lightfoot karakterinin sesine can veren isim Chris Pratt olmuştur. Yönetmenliğini Dan Scanlon'ın yaptığı Onward'un senaryosunu Jason Headley ve Keith Bunin kaleme aldılar. Onward 2020 Animasyon Full izleyeceklere bol maceralı fantastik komedi diliyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Onward

  Senaryo:

  Dan Scanlon (original story by), Keith Bunin (original story by), Jason Headley (original story by), Dan Scanlon (screenplay by), Jason Headley (screenplay by), Keith Bunin (screenplay by)

  Yorumlara kapalı!