Go kart Tutkusu – Go! 2020 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Go kart Tutkusu – Go! 2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.9 IMDB Puanı 353 Görüntülenme

Go kart Tutkusu – Go! 2020

Heyecan ve stres dolu tek aile filmi olan Go!, Türkiye ’de yayınlandığı ismiyle Go Kart Tutkusu 2020 yapımı tek film. İki zamana yakın süren Go Kart 2020 filmi Avustralya yapımı.

See Pictures prodüksiyon şirketinin elinden çıkma olan Go Kart Tutkusu filminde başrolleri Frances O ’Connor, Richard Roxburgh ve Dan Wyllie adları paylaşıyor. O ’Connor ’ın Christie karakterini canlandırdığı Go Kart Tutkusu filminde Richard Roxburgh Patrick rolüne yaşam veriyor.

Go! fiminin içeriğine göre Jack ve bekar validesi Avustralya ’nın batısındaki ufak tek kasabaya taşınır. Taşınmalarının derhal sonrasında Jack go-kart dünyasıyla tanışır ve go-kart yarışlarının olağanüstü rekabetçi tek şeklinde yapıldığı bu yeni dünya ile ilgili hiç bilgisi yoktur. Jack ’in go-karta tabii tek kabiliyeti olsa da dikkatsizliğini ve kontrolsüzlüğünü sebep düzelteceğini öğrenmelidir. Bunun yerine de istekli tek mühendis olan Mandy, farklı tek karakterdeki en yakın dostu olan Colin ve esrarengiz tek mentor olan Patrick ’ten takviye alacaktır. Hepsi beraber tek ekip olarak merhametsiz ve çok rekabetçi olan yarışçı Dean ’i yenmek yerine kolları sıvayacaktır. İşin nihayetinde ise Milli Go Kart Şampiyonluğunu kazanmak vardır.

Go Kart Tutkusu Türkçe Dublaj izleyicileri ailesiyle beraber ya da çıtır tek film tadında bu filme vakit ayırabilir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Go Karts

  Senaryo:

  Steve Worland

  Yorumlara kapalı!