Dumbo 2019 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Dumbo 2019
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
N/A IMDB Puanı 339 Görüntülenme

Dumbo 2019

Kötü vakitler yaşamış tek sirke gelen yeni üyesinin başından geçenleri mevzu alan Dumbo filmi 2019 yılı Haziran ayında ülkemizde vizyona ismim attı. Medici adlı erkek sirk sahibi ve işlerin çokta iyi gitmediği tek adına patronudur. Sirkte tespit edilen ve bundan sonra şöhretiğini yitirmekte olan Holt Farrier ve ailesine sirke yeni katılan tek fil yavrusuna bakmaları yerine misyon verir. Daha bebek tek fil olan Dumbo çok büyükte kulaklarıyla defa sevimlidir. Dış görünüşünün sevimliliği ve kulakları bundan dolayı seyirciler doğrulusunda devasa alaka görüp, onları güldürmektedir.

Dumbo filmi, yeniden bu tür tek gün Dumbo'nun çok büyükte olan kulakları vasıtası ile uçabildiğini gördüklerinde işleri kötü olan sirk yerine tek dönüm noktası olur. Nerdeyse batmakta olan sirk Dumbo vasıtası ile yeniden külüstür şöhretli günlerine kavuşur ve defa ciddi paralar kazanmaya başlar. V.A. Vandevere adlı tek girişimcinin ilgisini çekmesi defa uzun sürmez. Dumbo'yu Dreamland adlı defa devasa tek eğlenmek kısmı yerine kiralar. Dışarıdan devasa tek eğlenmek merkezi gibi duran ve binlerce insanın seyrettiği bu yer gerçekte o kadar suçsuz tek mekan değildir. Akrobasi gösterileri yapmakta olan Colette Marchant ile arası iyi olan Dumbo ise her geçen gün daha fazla isminden soz ettirmeye başlar. Dumbo'nun ilk bakıcısı olan Holt ise bu sırada Dreamland'in arka yüzünü ve karanlık tarafını inceleme işiyle uğraşıp Dumbo'yu oradan kurtarma tasarıları yapmaktadır.

Futbolcu kadrosunda Colin Farrell, Michael Keaton ve Eva Green gibi güzel oyuncuları gördüğümüz Dumbo filminin yönetmeni Tim Burton senaristleri ise Helen Aberson, Ehren Kruger'dır. Dumbo 2019 Full HD izleyicilerine güzel tek aile ve serüven film seyri diliyoruz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Dumbo

  Senaryo:

  Helen Aberson (novel), Ehren Kruger (screenplay), Harold Pearl (novel)

  Yorumlara kapalı!