Beyaz Yakalıların İsyanı 2020 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Beyaz Yakalıların İsyanı 2020
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
228 Görüntülenme

Beyaz Yakalıların İsyanı 2020

Beyaz Yakalıların İsyanı izle, 2020 yapımı Netflix komedi filmi Beyaz Yakalıların İsyanı bir buçuk saat süren bir filmdir.

Carlos Morett tarafından yönetilen Beyaz Yakalıların İsyanı IMDB puanı 3.6 ’dır. Orijinal ismi Rebelión de los Godínez olan ve İngilizce ismini de Mutiny of the Worker Bees olarak gördüğümüz filmin oyuncuları Omar Buendia isimli çok zeki ama tembel bir karakteri canlandıran Gustavo Egelhaaf, Tania isimli şirket çalışanını canlandıran Barbara de Regil ve Roberto karakterine hayat veren Mauricio Argüelles ’tir.

Netflix Komedi Filmleri

Beyaz Yakalıların İsyanı filmi konusuna göre Omar Buendia, 9-5 sistemiyle asla zengin olamayacağına inanan bir adamdır. Okuldan en iyi ortalamayla mezun olan ve bu sebeple kendisinden çok büyük ve çok güzel işler yapması beklenen bir adam olan Omar hiç de buna uygun davranmamaktadır. Bir gün dedesiyle de konuştuktan sonra beyaz yakalı olarak bir şirkette işe başlar. İş gereği yaptığı sunumun da beğenilmesiyle başarıya ulaşan ve saygı görmeye başlayan Omar için işler hiç de kolay olmayacaktır.

Beyaz Yakalıların İsyanı Türkçe Altyazılı izlemek için sitemizden 1080p kaliteyle full film keyfine erişebilirsiniz.

  • Yorumlar
  • Detaylar