Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı 2018 | HD Filmi Kesintisiz izLeyin
Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı 2018
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.7 IMDB Puanı 199 Görüntülenme

Asteriks: Sihirli İksirin Sırrı 2018

Büyüfix'in hazırlamış bulunduğu formülü paylaşabileceği tek büyücü arayışını mevzu alan Asteriks Büyülü İksirin Sırrı animasyon filmi 2018 yılında gösterime ismim atmıştır. Yanına aldığı Asterix ve Oburix ile birlikte yeni tek maceraya yelken açan üçlünün bu sırada başlarından geride bıraktığımız keyifli dönemleri izleyeceksiniz. Bu yöntem ise Galyalılar yerine kilit tek rol oynamaktadır. İçtiklerinde insan üstü güçlere bulunduran bu halk yerine oldukça önemli tek yere sahiptir. Uygulanan bu esrarengiz iksirin yöntemini bilen tek şahıs olan Büyücüfix, orman içinde lüzumlenen malzemeleri toplarken bacağını incitir. Henüz evvel başına hiç bu tür bişi gelmemiş olan büyücüyü bu vaziyet derince düşüncelere sevk eder. Fransa yapımı olan animasyonun orijinal ismi Astérix: Le secret de la potion magique olarak yayınlandı.

Asteriks: Büyülü İksirin Sırrı takip et, yaşınında ilerlemesiyle birlikte bu formülün kendisi ile birlikte göçüp gitmesini istemeyen Büyücüfix, kendi gibi birine formülü aktarabilmek yerine arayış içerisine girer. Büyülü içeceği bundan sonra başkasına aktarıp bilmesi gerektiği ile ilgili net tek hüküm varır. Fakat seçilecek olan bireyin burada devasa tek dikkate sahiptir. Zira yöntem kötü kişilerin eline geçerse dünyanın sonunu getirebilecek şeyler yapabilir. Hem dürüst bu arada becerili tek büyücü bulmak yerine bütün Galya'yı dolaşıp doğru bireyi seçtiklerinden güvenilir olmalılar. Seslendirme kadrosunda Christian Clavier, Guillaume Briat ve Alex Lutz'ı gördüğümüz Asteriks Büyülü İksirin Sırrı filmi yönetmenliği Alexandre Astier ve Louis Clichy doğrulusunda yapılmıştır. Asteriks: Büyülü İksirin Sırrı 2018 Full izleyicilerine eğlenceli tek animasyon ve serüven seyri dileriz.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Asterix: The Secret of the Magic Potion

  Senaryo:

  René Goscinny (from the works of), Albert Uderzo (from the works of), Alexandre Astier (original story), Alexandre Astier (scenario and dialogue), Louis Clichy (scenario and dialogue), Joël Savdie (adaptation), Mariette Kelley (adaptation)

  Yorumlara kapalı!